Înțepătura dureroasa
După ce am venit de la munca am observat ceva ca o vânătăie pe laba piciorului stâng, se observa faptul ca este o înțepătura, posibil un păianjăn aflat in ghete? Chiar nu știu, însă la 24 ore după vânătaia s a accentuat a devenit destul de tare la atingere și dureroasa, chiar și atunci când merg.
Chiar nu știu ce ar trebui sa fac, nu știu dacă este atât de grav încât sa merg la medic
Chiar nu știu ce ar trebui sa fac, nu știu dacă este atât de grav încât sa merg la medic
1 comentarii
buna ziua,
Trebuie sa mergeti la medic pentru tratament. Numai un antihistaminic nu este suficient.
o zi buna,
dr Claudia Artenie
medic primar dermatolog
Trebuie sa mergeti la medic pentru tratament. Numai un antihistaminic nu este suficient.
o zi buna,
dr Claudia Artenie
medic primar dermatolog
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?