Menstruație neregulata
Buna ziua! Nu am menstruația regula am avut însă 4 luni la rând mi-a venit pe aceasi data și anume 20, in luna August mi-a venit pe 25 și nu am mai avut aceeași cantitate și am fost sa îmi fac un control și anume o radiografie și am avut puțin nisip iar chistul era mic, a spus ca totul este in regul și ca am fost puțin răcita
După acest control in luna Septembrie nu am avut, iar acum in luna Octombrie mi-a apărut pe 5 și nu mai este aceasi cantitate este destul de puțin și a ținut 4 zile
Ce poate fii? Sunt foarte îngrijorată
După acest control in luna Septembrie nu am avut, iar acum in luna Octombrie mi-a apărut pe 5 și nu mai este aceasi cantitate este destul de puțin și a ținut 4 zile
Ce poate fii? Sunt foarte îngrijorată
1 comentarii
Bună seara. Am și eu o problema sunt venita recent în România și mi a venit ciclu cu o săptămână înainte de termen și nu mi s a terminat am și la ora actuala pornesc pe a 7 zi. Deci azi am avut CV maro crezând ca mi s a terminat dar deodată sângerări mari cum ar fi hemoragie curgea fff tare și cheaguri mari. Și nu am dureri nimic. As dori un sfat. Ori trebuie sa ajung la ginecologie. Am avut și o săptămână grea stres. Și ma simt tot m ai obosita. Fără pofta de mâncare.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul