Reflux gastro esofagian ???
De vreo câteva luni simt o stare de apăsare in piept, o ușoară senzație de astm nas înfundat și dimineața dar nu tot timpul ceva stări de anemie...poate fi cauza acidul gastric ce urca in esofag? Sau poate o tulburare de anxietate?
2 comentarii
Poate fi una din cele doua alternative, sau... alte cateva zeci de posibilitati
Mai aveți simptomele? Cum sunteți?
Urmăresc!!
Urmăresc!!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1apasare in zona pieptului
- 1greutate in piept
- 3simt o greutate in piept, uneori ma ia toate caldurile si parca as cadea din pocioare
- 4Senzatie de apasare in capul pieptului
- 1senzatie ca si cum nu ar fi plamanii umflati, ca un fel de apasare pe ei
- 4Presiune pe piept si disconfort
- 1Apasare in piept si junghi care il simt ca o pulsatie
- 2Probabil o artera infundata?Pareri?
- 0Deficit de vitamina D (9 ng / mL) tratat cu capsule de 50.000 UI saptamanal
- 7Durere spate și piept
- 0Probleme cu plamani?
- 2Senzatia de nod in gat si presiune in piept
- 2Senzatia de nod in gat si presiune in piept
- 0Respirație grea, senzație de greutate în piept.
- 11Cineva care reușește să țină frâu anxietății?!?
- 1Senzație de presiune in piept
- 0Chist mamar, presiune în piept
- 0Presiune in piept
- 1Probleme cu gatul
Mai multe informații despre: presiunea in piept
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: