radiografie pulmonara.. am sau nu ceva?
Am sau nu ceva la radiografie...discreta accentuare a interstitiului pulmonar bilateral cu aspect micronod.cord cu diametru usor crescut
1 comentarii
Bună seara! Nu aveți nimic. Acea accentuare poate fi de la o răceală, sau poate sunteți fumător/fumătoare. O seară liniștită!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3la radiografia pulmonara se vede daca fumez?
- 1Radiografie - sindrom interstitial ?
- 4Desen pulmonar interstitial accentuat bilateral
- 2radiografie plamani
- 1Radiografie pulmonara sfat
- 0Interpretare radiografie cardio pulmonară
- 0Voalare neomogena
- 0Interpretare Examen radiologic torace ansamblu
- 1Radiografie toracica
- 2Ajutor, plămâni, radiografie toracica, am 20 de ani
- 0Radiografie pulmonara
- 0Film plamani frecventa
- 0Interpretare radiografie pulmonara si simptome
- 0Radiografie Torace
- 0Radiografie pulmonara
- 0Radiografie pulmonara
- 0Înțepături plămâni după vaccin. Va rog sa ma ajutați..
- 02 radiografi pulmonare
- 0Interpretare radiografie pulmonara
- 1Parere Radiografie la plamani
Mai multe informații despre: Radiografia pulmonara
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: