Din nou acnee
Am folosit 3 luni aknesyt cu antibioticul maskplus... numai ce mi s a curatat fata si din nou revine acneea... sunt in afara tarii... va rog un specialist sa mi spuna ce as putea folosi urmatoarele trei luni pentru acnee ?
1 comentarii
Buna ziua
Acneea este o afectiune cronica care se trateaza chiar si dupa ce au trecut leziunile. Repetati schema de tratament pana ajungeti la un medic specialist.Nu exista tratament standard.
O zi buna
Acneea este o afectiune cronica care se trateaza chiar si dupa ce au trecut leziunile. Repetati schema de tratament pana ajungeti la un medic specialist.Nu exista tratament standard.
O zi buna
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?