Durere operatie dupa ecografie
Salut, am facut o ecografie astazi, iar medicul a apasat mai tare sa vada vezica, doar ca ma doare operatia (ocluzie intenstianala facuta acum 21 de ani).Aveti idee de ce?Cred ca nu mai sunt riscuri.
1 comentarii
Buna ziua.
Din cate inteleg incizia abdominala e sub buric.
Tinand cony ce cei 21 de ani, chiar daca a apasat mai tare, nu ar trebui sa fie probleme.
Monitorizati in zilele urmatoare tranzitul intestinal, diureza, eventualele dureri abdominale.
Din cate inteleg incizia abdominala e sub buric.
Tinand cony ce cei 21 de ani, chiar daca a apasat mai tare, nu ar trebui sa fie probleme.
Monitorizati in zilele urmatoare tranzitul intestinal, diureza, eventualele dureri abdominale.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 3Umflătură mică persistentă după operația de hernie inghinală – normal?
- 1Dureri post operatorii dupa interventie chirurgicală la tibie picior drept
- 3Senzatie de hernie la 2 luni dupa operatie
- 1Durere dupa operatia de hernie inghinala bilaterala laparoscopica
- 1Operatie de hernie ombilicala
- 1Dupa ablatie, v-au reapărut fiblilatii ?
- 1Hernie inghinala bilaterala
- 2Splenectomie
- 2Pe durata internarii in spital pacientii au acces la rezultate analize?
- 1Înțepături după peritonita