Ma masturbez ce sa fac?
Buna!! Am 16 ani ma masturbez destul de des si nu am avut nici o relatie sexuala cu vreo fata. nu stiu ca sunt mai timid sau ma invins acest viciu. Ce sa fac sa scap de acest viciu si si sa am o relatie sexuala normala ca toti ceilalti.
VA ROG AJUTATI-MA!
VA ROG AJUTATI-MA!
3 comentarii
ia-ti inima-n dinti si fa-o cu o fata! sunt timid dar ma tratez"...o sa reusesti.. bafta
esti si foarte tanar, nu iti face griji, te vei da pe brazda.
Este normal sa fii mai timid la inceput.
Capul sus, esti tanar!
Este normal sa fii mai timid la inceput.
Capul sus, esti tanar!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3nu exagerati cu masturbarea!!!
- 3mi-e rusine sa fac sex cu prietena mea
- 4inca nu am inceput viata sexuala...
- 3masturbarea si orgasmul!
- 7Masturbarea slabeste?
- 60Masturbare in exces, problema?!
- 3Masturbare frecventa...
- 7Masturbare frecventa.. cam de 2 ori pe saptamana
- 3Masturbarea - o problema
- 6Vreau sa scap de depedenta de masturbare... Ajutati-ma!
- 0Problema de ejaculare.
- 1Testicul umflat de la masturbare
- 1Problema cu penisul
- 1Probleme cu masturbarea!
- 5M-am dezvirginat sau sângele poate fi de la un mic accident?
- 0Inflamatie penis
- 0Probleme la erectie
- 1Nu am erectie dimineata, sau din lucrurile random ca inainte
- 0Am erectie slaba dupa candida
Mai multe informații despre: masturbarea la adolescenti
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
