Ajutor!!!

16-02-2018
Angellika
Nu este medic/terapeut
Angellika
Buna!Am si eu o intrebare, iau anticonceptionalul Diane 35, in a doua saptamina ultimile 3 zile la rind am uitat sa il beau, deci l-am luat deja in saptamina a 3-a prima pastila...In aceste 3 zile am avut 2 contacte neprotejate...Dupa ce am luat acum pastila mi-au aparut eliminari slabe de culoare roz...Ce se intimpla?Ce poate fi?Le iau mai departe pe toate pin termin folia?Va rog mult sa imi raspundeti!
1 comentarii
0
16-02-2018, ora 10:49
Angellika
Nu este medic/terapeut
Angellika
Sa inteleg ca aici deja nu mai raspunde nimeni, da?
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.