Am dureri in timpul actului sexual

05-10-2018
NicoVl
Nu este medic/terapeut
NicoVl
Buna am nevoie de un sfat acum 5 zile m-am trezit cu o durere foarte mare in zona intimă, defapt era mai mult o înțepătura ceva. Când ma ștergeam după urinare ma durea, înțepa pe afara după acea am avut parte de un act sexual cu soțul meu in acest timp am observat ca am o durere enorm de mare înăuntru e ca și când as avea un ciob in vagin jumate in carne jumate afara iar când am parte de un act sexul el intra și iese nu știu cum sa explic altfel dar vreau sa fiu cât mai deschisă poate ma va ajuta cineva am folosit 2 zile ovule cervugid după care am folosit vagisan mi-a mai trecut pe afara dar înăuntru tot am dureri in timpul actului sexual deocamdată nu pot ajunge la un ginecolog va rog un sfat orice e bine venit pana voi ajunge la un doctor la consult mulțumesc sper sa ma ajutați
1 comentarii
0
05-10-2018, ora 08:49
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Bună dimineata

In hipermatketuri, la departamentul cu prezervative exista mai multe tipuri de teste pentru infectii vaginale. Puteti utiliza unul ca sa vedeti daca exista o infectie ce trebuie tratata.
Daca nu exista poate fi vorba de o rana interna. Oricum ar fi este obligatoriu sa nu mai aveti contacte sexuale pana la elucidarea situatiei. Puteti folosi ovulele mai multe zile, in speranta ca siruatia se va rezolva.
Ar fi recomandat sa mergeti la un control ginecologic.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: