am epilepsie sau nu?

25-03-2009
coprina
Nu este medic/terapeut
coprina
buna ziua am si eu o mare nelamurite.
acum 10 ani am avut criza prin care am cazut jos si mi-am pierdut cunostinta. am facut analize peste analize in toata tara bucuresti (fundeni) constanta si pitesti si miau pus un diacnostic ingrozitor epilepsie acest diacnostic a fost pus dupa ureche deoarece analizele de sange doplar rezonanta magnetica nu au aratat decat faptul ca nu am nimic. de acum 10 ani am facut 5 crize cu pierdere de cunostinta.inconstienti cu diploma numiti medici mau tratat cu deparkin 500mg care mi-au distrus stomacul si sanatatea de 5 ani nu am mai facut nici o criza iar de 10 luni nu iau nici un fel de tratament. un medic adevarat mi-a spus sa fac niste analize pt jardia pt ca zicea acest mare om si doctor ca jardia trimite niste impulsuri asupra creierului care imi provoaca criza si asa a fost
si totus rog un doctor de la dumneavoastra sa-mi spuna ce am epilepsie sau ce.si mai vreau sa stiu daca se mai va repeta crizele acestea.
va scrie un epileptic a carui eticheta pusa se societatea romana nu va vi stersa nici odata din ochii socetati.. va multumesc
2 comentarii
0
22-05-2010, ora 14:35
obretin.maria
Nu este medic/terapeut
obretin.maria
DRAGA COPRINA UNDE IL POT GASI PE ACEST ADEVARAT MEDIC?IMI PUTETI DA ADREA LUI VA ROAGA DI SUFLET UN EPILEPTIC CU ETICHETA PUSA.CU MULTUMIRI!
0
11-08-2010, ora 19:44
dora_s
Nu este medic/terapeut
dora_s
mare e gradina lui Dumnezeu !.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.