am o mancarime in zona inghinala... ce boala e?

14-10-2009
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
am o mancarime in zona inghinala, secretia este abundenta..alba..nu are miros puternic..mentionez ca e prima data cand am aceasta problema, si am acelasi partener de 7 luni.dupa ce am observat mancarimea la mine. acum are si el...ms
3 comentarii
0
14-10-2009, ora 17:54
aleinad
Nu este medic/terapeut
aleinad
mai bine mergi la ginecolog si explica-i situatia.asa sunt si eu desi nu am aeste mancarimi si s ar putea sa fiu infectata cu sculament.nici eu n am mai fost de 6 luni cu niciun baiat si de 3 luni sunt cu actualul.el si a facut analizele si i a zis ca are sculament(gonoree).eu am fost la Control la ginecolog si mi a zis ca nu am nici o infectie dar trebuie sa mi fac analiza de urina ca sa pot sti sigur...
0
14-10-2009, ora 19:02
Lilush
Nu este medic/terapeut
Lilush
hmm...nici de sculament nu poate fi vorba..zic eu:) adik..doar daca apare si la el cu efect intarziat..nici el nu a mai avut contacte sexuale cu alte femei..m-am gandit sa nu fie vorba de infectii ceva..colac de wc strain..sau..ceva :-?? la medic..sa ma spal zilnic cu apa fierbinte :) dar nu merge
0
15-10-2009, ora 18:15
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Ar trebui sa mergi la ginecolog sa faci un examen al secretiei vaginale pentru a primi si tu si pertenerul tau un tratament corect.Pentru zona inghinala unge-te cu Nidoflor.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții (scurgeri) vaginale albicioase - normale sau nu?
  •