analize de sange

10-04-2011
darabaneanu oana
Nu este medic/terapeut
darabaneanu oana
trebuie sa fac analizele de sange dar sunt racita si am luat pastile pentru raceala si sufar si de artrita psoriazica si i-au si sulfasalazina de 500 mg si nu stiu ce sa fac? sa astept sa treaca raceala si sa nu i-au nici un fel de medicament si dupa sa fac analizele? va rog sa ma ajutati cu un raspuns.
1 comentarii
0
10-04-2011, ora 17:21
dorela
Nu este medic/terapeut
dorela
Buna, , nu te pot ajuta dar un sfat a-ti pot da, , , , eu singura am fost de aprindere de plamani timp de 2 saptamani..a tb urgent sa-mi fac analizele, , am mers la labor fara nici un sfat nici macar de la medicul de familie, , , etc si analizele le-am facut la care rezultatul este tot peste cap si maine tb sa repet din nou analizele...Sfatul meu este daca tb urgent sa-ti faci analizele sa mergi la medic sa antrebi daca este bine ?sau la laborul unde tb sa-ti faci analizele sa spui ce fel de medicamente ei, nu stiu ce fel de analize tb sa feci dar antreaba la labor daca e bine ei stiu ce e de facut si sa te sfatuiasca., si ajute.A-ti doresc mult succes si multa sanatate.o zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Interpretare analize medicale online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.