Anemie ?
Buna ziua.Sora mea a făcut o hemoleucogramă in a 4 a a 5 a zi de menstruație și i au ieșit hemoglobina :11, 6, eritrocitele 4, 2, doctorul in cauza i a spus că hemoglobina nu avea cum să scadă la menstruație.Este adevărat ?din cunoștințele mele mai ales intr o menstruație abundenta poți să ai anemie.mulțumesc anticipat !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3hemoleucograma - va rog explicatii
- 3hemoleucograma... si alte analize
- 2Interpretare hemoleucograma
- 2interpretarea hemoleucogramei. este vorba de infectie?
- 5as dori o interpretare medicala
- 0Hemoleucograma valori in afara limitelor
- 1Hemoleucograma - Problema dermatologica
- 0hemoleuograma - monocitoza
- 6Cap, ochi, torace
- 5eozinofile crescute
- 2bebelus 8 luni hemoleucograma?
- 2hemoleucograma cu valori modificate
- 2rezulate hemoleucograma, elecrofreza hemoglobin sideremie
- 0hemoleucograma si unele valori sunt modificate
- 2Sa-mi raspunda si mie cineva urgent - largimea distributiei trombocitare
- 0Hemoleucograma
- 0Interpretare HEMOLUCOGRAMA va rog
- 0Hemoleucograma completa + vitamine/fier
- 0Interpretare hemoleucograma
Mai multe informații despre: Hemoleucograma
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: