apendicita
buna, am fost operata acum o luna de apendicita (laparoscopie, diacnostic apendicita acuta) in germania la ROMed, de cateva zile am dureri abdominale in partea inferioara, am fost la med de familie si mi a zis ca operatia e in regula m-a trimis la ginecolog (avand dureri si nu am dus pana la capat controlul)...la analize nu mi a iesit ca as avea infectie in corp.credeti ca ar fi bine sa ma duc la med care ma operat la un conrol ?astept un raspuns va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2am facut operatie de apendicita si nu ma simt deloc bine!
- 12Dupa operatia de apendicita am dureri
- 3dureri dupa operatie apendicita
- 3la analizele de la sange iese daca am apendicita?
- 6Hernia sau apendicita?
- 5Intepaturi in partea abdomenului inferior.. poate fi apendicita?
- 15De peste 7 ani de cand ma confrunt cu o durere in partea dreapta
- 7O problema la 3 luni dupa operatia de apendicita
- 6O alta parere despre un diagnostic si hemoleucograma...
- 10dureri puternice in dreapta buricului
- 4intrebare despre apendicita :((
- 3dupa operatia de apendicita, ma doare in partea dreapta
- 0Probleme dupa operatia de apendicita?
- 6Sa fie apendicita?
- 0Recuperare dupa operatie apendicita
- 6Apendicita? Diagnostic dupa eco. Rog o parere avizata urgent.
- 0aderente ovariene dupa operatia de apendicita
- 1dupa operatia de apendicita, am dureri abdominale
Mai multe informații despre: Apendicita
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: