Balonare dureri abdominale langa buric

14-08-2018
Jessyca
Nu este medic/terapeut
Jessyca
Buna ziua am 24 de ani 48kg, de cel putin trei ani aproape orice mananc ma face sa ma balonez si am dureri mari la abdomen dupa ce mananc., cateodata simt ca si cum cineva ma impunge cu un cutit langa buric, am dureri mari noaptea de picioare tipo crampe ca si intepaturi si amorteli si oasele picioarelor tibia ma doare f f tare cat si al genunchi, peste zi ma lasa putin durerilenpt ca appi noaptea sa fie f piternice incat ma trezesc, urinez foarte des noaptea si ma trezesc foarte des. Mi sa gasit lipsa mare de vitamina D, sunt mereu ori constipata ori am diaree desi incerc sa mananc sanatos, am si dureri in piept de cateva luni... la colon miau iesit niste umflaturi mici si doctorita zice ca sar putea sa fie hemoroizi interni, dar eu simt ca si cum ma impunge ma impinge ceva de dinauntru sange nu am avut, sunt foarte obosita peste zi si ma simt slabita cateodata am stari de vomitat nu knteleg ce po sa fie, mam gandit la o boala a intestinului...
3 comentarii
0
15-08-2018, ora 23:04
Jessyca
Nu este medic/terapeut
Jessyca
Poate cineva sa imi spuna ce analize ar trebui sa. Fac si de la ce poate sa fie starile astea
0
16-12-2018, ora 14:26
Andre1234
Nu este medic/terapeut
Andre1234
Buna!mergi la un gastroenterolog. Acesta iti va prescrie ce ai nevoie sa iei pentru a scapa de problema. Cum te simti?
0
30-12-2018, ora 16:41
Dr. Ditoiu Alecse Valerian
Gastroenterologie, Bucuresti
Dr. Ditoiu Alecse Valerian
Trebuie sa mergeti la un consult gastroenterologic, sa se descopere cauza- problema nu este ce medicamente sa luati, ci care este cauza simptomelor, tratamentul poate fi simptomatic - al balonarii- sau cauzal - al cauzei, care este mai corect
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.