bubite de la caldura

03-06-2007
mikiela
Nu este medic/terapeut
mikiela
Buna seara,
De aseara mi-au aparut fffffff multe bubite, eu am zis ca de la caldura, pe gat si pana pe piept si pe umeri.Azi am stat ceva mai dezbracata in camera sperand ca vor trece, dar ce sa fac cu ce sa le dau sa-mi treaca pana maine cand ma duc la servici????...ma si ustura putinin special pe gat si parca s-a intins si putin pe obraji:((.Nu cred ca m-am intoxicat cu ceva pt ca au aparut numai pe zonele respective.Daca aveti vreun sfat, multumesc frumos!!
2 comentarii
0
04-06-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Ce inseamna "bubite"? Sunt rosii, sunt cu lichid, ce dimensiuni au? Au aparut dupa expunere la soare?
0
04-06-2007, ora 00:00
mikiela
Nu este medic/terapeut
mikiela
Sunt exact cum ati spus d-tra dar nu m-am expus la soare doar la solar si nu am avut nimic in ziua respectiva.Am ajuns totusi azi la medic-m-au trimis colegele speriate sa nu am altceva:))-si am primit claritin capsule si mixtura mentolata.Ce ma ingrijoreaza e faptul ca e posibil sa fie o intoxicatie (?!!) care se poate extinde si sa incep sa am temperatura maricica.Ma asteptam sa mi se spuna ca incep sa ma simt mai bine dar.se pare ca ma pot astepta la ceva mai urat:(.
Acum astept sa vad cum voi arata maine.si cand ma gandesc cate planuri aveam pt sapt asta.sambata e ziua mea :))) si acum
i-au numai pastile :(.Asta e :(.Multumesc frumos !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.