Candida si leptotrix
Buna ziua, am facut testul papanicolau si secretia a iesit acolo clasa a 2a, candida si leptotryx se poate vindeca se mai confrunta cineva cu asta ? Iar la ecograf a iesit ca am.un ovar inflamat si de aceea acele dureri pe care le am, intrebarea mea este ce este acest leptotryx iar daca rezultatul pap a iesit 2 din cauza infectiei cu candida ? Trtamentul am primit ovule Softygyn 12 zile apoi sa revin la control, problema este ca iau si antibiotic eficef pentru ovarul inflamat si flamexin inca am dureri de ovar nu stiu ce sa mai cred
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 12Candidoza la barbati
- 2testul Papanicolau, unde, cind, cum?
- 2AJUTOR!!!!! Nu scap de candidoza.
- 4candida?
- 3testul Papanicolau.. va rog sa-mi interpretati analizele
- 3Test Papanicolau
- 4candida
- 4sunt simptome de candida sau poate fi ceva mai grav?
- 2Candida? sau altceva?
- 0Infectie urinara sau Candida?
- 2Transmitere și tratament candida
- 1diagnostic test papanicolau
- 0Interpretare Papanicolaou
- 0Interpretare Papanicolau
- 3Va rog ajutor in interpretarea testului Papanicolau !!
- 1Candidoza sau ceva mai grav?
- 3HSIL(CIN3) HPV16
- 1Colposcopie si papanicolau
- 0Concluzie test papanicolau
Mai multe informații despre: Candidoza genitala Testul Papanicolau testul babes papanicolau
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: