Ce este?
Bună ziua!
Am 24 de ani si ma confrunt cu următoarele simptome :
- durere de cap( într-o singura parte a capului) pulsanta;
- febra (ușoară) ;
-amețeală ;
-lipsa poftei de mâncare ;
-nas înfundat ;
-sputa galbena ;
-tuse.
Simptomele durează de 5 zile.
Le-am tratat ca pe cele ale unei simple răceli, dar nu au trecut.
Este posibil sa fie ceva mai grav si ce e de făcut?
Mulțumesc!
Am 24 de ani si ma confrunt cu următoarele simptome :
- durere de cap( într-o singura parte a capului) pulsanta;
- febra (ușoară) ;
-amețeală ;
-lipsa poftei de mâncare ;
-nas înfundat ;
-sputa galbena ;
-tuse.
Simptomele durează de 5 zile.
Le-am tratat ca pe cele ale unei simple răceli, dar nu au trecut.
Este posibil sa fie ceva mai grav si ce e de făcut?
Mulțumesc!
3 comentarii
Poate ai covid.
Mergi sa faci un test, cel mai bine.
Mergi sa faci un test, cel mai bine.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul