Cluster C

10-12-2010
szaby_n
Nu este medic/terapeut
szaby_n
imi poate si mie explica ce inseama asta si cum vine asta ca daca is in cluster c nu pot sa beau si sa fut orice femeie in vine in cale de aia ca nu am facuto veci ca is mult prea profund si alte tampenii.Cum schimb asta deci eu refuz sa cred asa tampenii.
3 comentarii
0
10-12-2010, ora 21:00
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Draguta, tu stii ce e bunul simt? cum iti permiti sa scrii asemenea mesaj pe forum? moderatorii ar putea sa-l stearga...cred ca ai pb cu capul.
0
11-12-2010, ora 06:28
szaby_n
Nu este medic/terapeut
szaby_n
Era scris la nervi imi cer scuze fara mesaje aiurea daca nu stiti ce inseamna nu va bagati.Si nu uite ca nu am probleme cu capul ca am fost sa cer de buna voie medicamente si nu o vrut sa imi deie.
0
11-12-2010, ora 14:17
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Szaby, scrie in ungureste, poate inteleg ce spui. Dar scrie pe scurt.
Adaugă un comentariu / răspuns