Comportament exagerat

14-12-2018
Andrei0497
Nu este medic/terapeut
Andrei0497
Salutari la toata lumea ! Hai sa va spun problema.mea pe scurt. De 1 an jumate stau cu o fata si de 6 luni suntem in Spania ! Este insarcinata in 4 luni jumate iar de ceva timp nu ne mai intelegem deloc ! M jigneste incontinuu si imi adreseaza vorbe care ma.dor si este din ce in ce mai rau ! Eu lucrez in constructii si cateodata mai ramai acasa cateva zile dar de cand sunt in Spania muncesc impreuna cu ea! A vrut masina am luat masin am trimis bani acasa pentru apartament controale la zi plus ca nu i-a lipsit nimic ! Credeti-ma ca nu o mai recunosc imi scoate ochii si ma face sa ma simt ultimul om ! O iubesc enorm dar cateodata ma gandesc ca e mai bine sa ne despartim! M-am certat cu toata familia pentru ea si pentru copil si acum abia daca mai scoatem o vorba fara sa ne certam ! Va rog un sfat mi-ar fi de folos
3 comentarii
0
14-12-2018, ora 09:20
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Bună dimineața!
Poate fi mai sensibilă din cauza sarcinii. V-ar face bine să consultați un terapeut de cuplu. Puteți face și terapie online, dacă nu găsiți unul acolo.
0
14-12-2018, ora 13:02
Andrei0497
Nu este medic/terapeut
Andrei0497
Unde gasesc online ?
0
16-12-2018, ora 10:43
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Căutați pe google, că sunt psihologi care fac și terapie sau consiliere online
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul