Craparea pielii penisului, mici taieturi ale penisului

14-03-2012
Ella83
Nu este medic/terapeut
Ella83
Buna ziua!
As avea nevoie de ajutorul dumneavoastra (de fapt iubitul meu).
Iubitului meu i s-a crapat pielea penisului, are mici taieturi pe penis, chiar i-a dat sangele cand am facut amor (am facut-o protejat) si il ustura in locul respectiv.
Va rog sa-mi da-ti si mie niste sfaturi daca se poate.
Va multumesc frumos!
7 comentarii
0
14-03-2012, ora 18:26
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
In primul rand sa nu faceti sex neprotejat si in al doilea rand trebuie sa mearga la un medic de urgenta.
0
16-03-2012, ora 14:36
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Cum spunea si marinelutza, daca faceti sex, sa va protejati neaparat, altfel va infectati si dvs. Poate fi o infectie cu o ciuperca, gen candidoza, numai un medic poate spune cu certitudine.
0
23-07-2012, ora 21:19
Ella83
Nu este medic/terapeut
Ella83
Multumesc mult!
Am scapat de aceasta problema ( de fapt iuby meu).
;-) :-) ;-)
0
01-11-2012, ora 12:20
apostol sorin
Nu este medic/terapeut
apostol sorin
ce medicamente a luat Ella83 iubitu tau, ca problema aia o am si eu dar imi este rusine sa ma duc la medic
0
09-11-2012, ora 21:40
Ella83
Nu este medic/terapeut
Ella83
Buna Sorin!
Yub al meu a luat niste creme, si anume Cicalfate si Biazol.
0
18-01-2016, ora 21:33
leinad91
Nu este medic/terapeut
leinad91
buna seara am o problema cred ca destul de grava am facut dragoste cu prietena acum 1 sapt si am avut cv taieturi micutze la 2/3 zile am facut din nou dar protejat...si aqum sau facut destul de mari taieturile si cam am cv dureri si sa unflat intr/o parte ce sfaturi pot primi ??
0
22-09-2018, ora 17:13
laurentiu mihaii
Nu este medic/terapeut
laurentiu mihaii
buna, am si eu o problema, , am pielea pe varf la penis crapata, , ce as-i putea folosi pt asta, crema sau altceva, , ma poate cineva ajuta cu un sfat, multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.