cum o conving sa imi faca sex oral?

15-01-2012
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
sunt cu cineva de aproape 1 an. pot sa spun ca avem o viata sexuala foarte buna, numai ca nu vrea sa imi faca sex oral. eu ii fac ei fara niciun stress, si ii spun lucrul asta, dar ea zice ca ii fac deoarece 'nu sunt sanatos la cap', ii tot zic, ma saruta pe pipt, pe abdomen, dar cand ii zic sa se duca si mai jos, nu vrea, zice ca i se pare oribil. o excit foarte mult, ii fac chiar si sex oral in pozitia 69, ii imping capul spre penis, dar tot nu vrea. parca e incapatanata. am tot incercat, i-am zis sa renunte la prejudecati dar tot degeaba. imi zice ca s-a gandit, ca a analizat si ca i se pare oribil. cum sa o conving, ce solutii mai raman?
5 comentarii
0
15-01-2012, ora 14:20
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Probabil ca fetei chiar nu ii place sexul oral, unor femei li se pare scarbos, nu e vorba de prejudecati nicium. Probabil ca si daca ti-ar face tot nu s-ar simti bine, asa ca nu o mai presa, daca va vrea sa iti faca, o va face de bunavoie.
0
15-01-2012, ora 16:30
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
pai da, dar i-am zis macar sa incerce, si daca nu ii place nu o sa o mai pun sa imi faca.dar nici asa nu merge.totusi are 25 de ani, inteleg ca nu a mai facut, ca i se pare ciudat, dar macar sa incerce.cum sa fac?
0
15-01-2012, ora 21:07
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu are ce sa ii placa practic, o femeie nu simte nimic atunci cand iti face sex oral, ea nu se excita la faza asta. Probabil ca i se pare scarbos si nu poate trece peste bariera asta. Ai rabdare, poate cu timpul va vrea. Incearca sa afli motivul pentru care evita sexul oral., pentru ca se pare ca nu il stii.. Asta va va ajuta pe amandoi.
1
16-01-2012, ora 22:31
papytzu
Nu este medic/terapeut
papytzu
te contrazic pt k chiar dak tu spui ca nu simti nimic cand faci un oral, oragnismul simte cf si se simte forte bine, de ce crezi ca te uzi asa de tare daca nu ai simti nimic.si mai ales daca si parteneru te stimuleaza cu atingeri devine ceva frumos si uiti k e ceva oribil mai ales ca tu deja ii faci ei si ati trecut peste jena.ea poate ca se gandeste ca vei rade de ea sau vei povesti la prietenii tai ceea ce ati facut voi..dar e ceva normal intr-o relatie in care va iubiti si nu va inselati
0
17-01-2012, ora 00:04
a0109
Nu este medic/terapeut
a0109
pai da, uite eu ma excit teribil cand ii fac, mai ales cand o vad ca tremura de placere de la sex oral, am incercat si azi, am excitat o de am innebunit-o, am si fortat un pic nota, dar tot degeaba. imi zice ca nu simte ea nevoia, ca sa o las pe ea. daca o las pe ea, o sa astept ani buni de zile. nici nu stiu ce sa mai fac, ma dispera la capitolul asta?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •