degete amortite
buna ziua. am un fiu de 20 ani.de 4 zile se plange ca I au amortit ultimele doua degete ale mainii stangi.ne intrebam ce poate fi si daca e necesara prezenta la medic cat mai repede.multumesc.
1 comentarii
Problema descrisa de dumneavoastra tine de medicul neurolog.
Acesta o sa-l consulte si o sa-i recomande investigatiile
de care are nevoie in functie de ceea ce va constata la consultatie.
Deci va recomand sa va adresati de urgenta unui medic neurolog
Cu stima:
dr petre Muresan
Acesta o sa-l consulte si o sa-i recomande investigatiile
de care are nevoie in functie de ceea ce va constata la consultatie.
Deci va recomand sa va adresati de urgenta unui medic neurolog
Cu stima:
dr petre Muresan
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul