despre erectie

06-06-2007
papino
Nu este medic/terapeut
papino
buna as dori si eu sfat in ultima vreme am erectii destul d rar dc nu este stimulat penisul.pot trece zile bune in timpul actului sexual am erectii insa dsc fac pauza d cateva min dupa un min erectia dispare revine inapoi insa dc e stimulat...as dori sa stiu dc ar fi o problema.am 20 d ani si o viata sexuala zic eu buna va rog sa ma ajutati
2 comentarii
0
16-07-2009, ora 00:03
ajutati-ma va rog
Nu este medic/terapeut
ajutati-ma va rog
aceeasi problema am si eu...ne poate ajuta cineva? As vrea sa stiu ce ar trebui sa fac...sa consult un doctor? Va rog dati-mi un raspuns. Stima
0
16-07-2009, ora 00:21
carmencarmen
Nu este medic/terapeut
carmencarmen
nu cred k este nici o prob dak zici k revine...si prietenul meu credea k nu i se mai "trezeste"dak facem o pauza intre partide...dar nu a fost asa...e normal sa revina dak e stimulat...iar dak nu, normal k sta la locul lui:) eu zic k nu aveti motive de ingrijorare
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.