Dubiosss?

19-11-2018
Mlop
Nu este medic/terapeut
Mlop
Prietena mea e innebunita sa mi faca sex oral si alte mici perversiuni care se gasesc tot in aria sexului oral. Pe mine astfel de gesturi ma pun pe ganduri...cel putin faptul ca ii place sa isi frece fata de zona mea intima, sa fie lovita cu penisul peste fata si pofta cu care imk face sex oral ma cam pune pe ganduri.
5 comentarii
0
19-11-2018, ora 20:22
dickinson28
Nu este medic/terapeut
dickinson28
Si intrebarea ta care e?

Unele femei pot fi la fel de sexually twisted precum unii barbati, asta nu-i o noutate, ca pana la urma creierele nu-s prea diferite... Sunt curios ce anume te pune pe ganduri, faptul ca si-a frecat fata si de penisurile altora si ca a fost lovita cu penisul peste fata si de alti barbati, sau faptul ca ar putea avea ceva probleme la mansarda?!
0
19-11-2018, ora 20:55
Mlop
Nu este medic/terapeut
Mlop
Nu m am gandit in mod special la ce a facut cu alti barbati...eu ma intreb cum a ajuns sa aiba astfel de fantezii...caci e clar asa ceva a fost dobandit prin exercitiu
0
19-11-2018, ora 21:16
dickinson28
Nu este medic/terapeut
dickinson28
Raspunsul cred ca il poti afla citind subiectul deschis de mine, eu fiind intr-un fel varianta masculina a prietenei tale...
0
20-11-2018, ora 21:22
Dr. Rares Ignat
Psihologie, Bucuresti
Dr. Rares Ignat
de ce nu o intrebi tu Miop? te simti mai in intimitatea sa pui o intrebare pe net? oare ce spune asta despre relatia ta cu ea?
0
20-11-2018, ora 22:18
Pocc
Nu este medic/terapeut
Pocc
Aveti dreptate dl dr.am sa o intreb cand o sa ma simt pregatit sa aflu raspunsul...cu toate ca nu cred ca am sa aflu adevarul despre asta de la ea.
Multumesc pentru raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •