Durere gat partea dreapta sus

20-08-2010
clawu16
Nu este medic/terapeut
clawu16
Buna! de ceva vreme-ncoace am o durere in parte drepata sus a gatului si e putin imflamat! Eu obijnuiam intr-un timp sa-mi pusc oasele de la coloana din spate cefei cu miscari bruste ale capului, nu mai fac asa cva de vreo 3 luni si durea tot e cand misc capu dintr-o parte-n ceaialata si dak ating usor zona e durere..nu stiu ce e de facut m-a consultat medicu de familie si a spus k nu am nimik..ce e drept sa uitat putin la gatul meu si in gatul dar nu a vazut nimica...eu ma gandesc ca poate este vreo vena incalecata dar de 3 luni e durerea..nu stiu ce poate fi alteceva, astept sa aflu raspunsu de la dvs./STIMA!
1 comentarii
0
20-07-2011, ora 22:07
popaanda77
Nu este medic/terapeut
popaanda77
Buna seara domnule doctor.
Vreau sa va intreb si eu cev aMi-am facut dantura dar nu toata mai am un pic si termin toata dantura de facut.Dupa ce am terminat cu toata dantura dreapta de facut ma luat o durerte in partea dreapta a gatului sub maxilar de nu imi mai trece deloc Am fost la orl si mi-a zis ca nu am nimic in gat.Domnu doctor mi-a zis ca e din cauza infectiei de la puroi si nu mia dat nimic sa iau.Spuneti-mi si mie ce sa iau pt durere ca numai pot.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: