Durere metatarsiene
Buna ziua, am avut o fractura de talus, am ținut piciorul imobilizat 3 luni, mi s-a dat voie sa renunț la câte o cârja treptat, glezna nu ma mai doare însă durerea cea mai mare in momentul asta e zona metatarsienelor. E o durere foarte nasoala care nu ma lasă sa calc in picior. Ce poate sa fie?
Vârsta 21 ani
Greutate 70kg
Înălțime 1.75
Vârsta 21 ani
Greutate 70kg
Înălțime 1.75
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Interpretare RMN
- 1Durere in calcaie, la baza degetelor si arsuri in talpi etc.
- 3Interpretare Radiografie si CT Glezna Stanga cu concluzie Fractura Trimaleolara
- 0Clavicula - Disjunctie acromo-claviculara, fractura distala 1/3
- 3Chist sinovial in talpa
- 0Proteza genunchi
- 1Fractura Calcaneu
- 2Formatiune osoasa care ma deranjeaza la mers, pe laterala externa la laba picior
- 2Scoaterea materialului de osteosinteza- fractura de platou Schatzker VI
- 1Fractura ischio pubiana cu deplasare