Dureri de cap
Buna Ziua va rog daca imi puteti spune ce trebuie sa fac, in luna iunie am fost internata la spital ci dureri mari de capsi mi-a facut raza sì mi s-a spus ca am 2inele deplasate de la coloana cervicala si imi apasa pe maduva si nu imi oxigeneaza bine creierul, v-as ruga sa imi spuneti este nevoie de tomograf?
1 comentarii
Si eu am probleme cu durerea de cap, am si probleme cu cervicala. Ar trebui sa mergi la reumatolog sau neurolog sa limpezeasca problema. Cateva sedinte de kinetoterapie te-ar putea ajuta.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Dureri de cap si ameteli
- 2dureri persistente de cap, in special dimineata
- 4Dureri de cap, ameteli etc...
- 1Dureri de cap de aproape 7 ani
- 25histeretomie totala.. febra, frisoane, dureri de cap
- 3tumora sau nu?
- 4Tomograf zona cranio-cerebrala
- 1se vaita foarte tare de dureri de cap
- 2durere de cap de cateva zile
- 14Dureri de cap puternice
- 8durere si furnicaturi cap
- 1ameteli si dureri de cap
- 7Ameteli, tiuit urechi, dureri de cap...
- 0dureri de cap in fiecare zi
- 0Tomografie
- 4durere si arsura a pieli capului pe partea stanga
- 0Spasme usoare pe corp, cefalee, ameteli
- 2Miopia si durerile de cap
- 3am o durere de cap de 3 luni
- 0dureri de cap si heoragiinazale
Mai multe informații despre: Durerea de cap
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: