Dureri de cap groaznice
Buna ziua, de 4 zile ma doare ingrozitor capul, gatul si nu pot misca capul stanga-dreapta mai mult de 10 grade. De asemenea cand ma dau jos din pat trebuie sa ma tin cu ambele maini strans de cap deoarece simt cum ceva sta sa pocneasca inauntru, la fierlcare miscare fie ea brusca sau nu apare un vajait care ma lasa partial dupa cateva ore bune de dureri.Dupa 3 zile de dureri mi-au aparut in palme zeci de bubite rosii.Poate fi de la aerul conditionat ? Pentru ca l-am cam folosit in ultimul timp si multa lume imi spune asta.Multumesc anticipat pentru ajutorul si timpul acordat, o zi frumoasa.
1 comentarii
Bună seara, mă doare capul deseori și am deviație de sept nazal. Transpir abundent în zona capului.Ce tratament să iau?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Amețeli - cauze probabile
- 2Migrene 4, 30 dimineata
- 0Cat se ia Molekin Imuno?
- 3Protocol donare sânge 2008
- 9Transpirație excesiva in timpul atacurilor de panica
- 2Tratament pentru sedentarism
- 1Beta hcg- pot avea incredere?
- 0Lista analizelor de sange care trebuie sa se faca anual
- 2Rivotril de 0.5 mg pentru insomnie
- 1Transpir foarte mult si miros neplăcut aproape tot timpul