Dureri de stomac
acum 2 saptamani dupa ce am mancat o maioneza din comert, am sesizat ca dupa cateva ore a inceput sa ma doara stomacul foarte rau ( fierbea ), dupa cateva ore mi-a trecut durerea fara medicamente, dar am constatat ca, de cate ori am mancat mar, durerea a revenit.Ce credeti ca se intampla?Multumesc!
1 comentarii
probabil e vorba de gastrita...medicul de familie va poate prescrie un tratament pentru asta, medicamentos si alimentar).
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2stomacul, rinichii si meteo-sensibilitatea
- 7dureri de stomac
- 5cancer la stomac.. a fost operata, i-a scos stomacul, splina, ganglionii
- 1de ce nu suporta stomacul meu rosiile?
- 8dureri ale stomacului- urgent
- 2Afectiune la stomac
- 12help me: dureri groaznice de stomac
- 1Miros urat in gura si probleme cu stomacul
- 6afectiuni cardiace?
- 11balonari dese, eructatii, dureri in piept in partea stanga
- 8Probleme cu stomacul
- 0sensibilitate la stomac dupa argila
- 7Dureri stomac si scaun cu sange
- 7Probleme stomac
- 0Stomac, balonare - remediu?
- 1durere de burta
- 5nu stiu ce se intampla cu mine: cum atipesc cum imi tresare stomacul
Mai multe informații despre: Stomacul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: