dureri ffff mari de cap

29-08-2007
dumlyly
Nu este medic/terapeut
dumlyly
buna ziua, va rog sa ma ajutati atat cat puteti in legatura cu durerile de cap care le am, sant atat de puternice caci ajung sa vomit, am facut investigatii de riguare pt stomac, am fost diagnosticata cu helicobacter pilory, fac trat pt asta, am fost si la un consult pt ochi nu am probleme.
nu stiu ce sa fac, lesin foarte des in ultima vreme chiar mi am pierdut si cunostinta nu mi am recunoscut fratelesi verisoare timp de cateva minute va rog sa mi dati un sfat ce trebuie sa fac.am o matusa care are probleme grave chiar sia perdut cunostinta de tot de cativa ani nu recunoaste pe nimeni nu stie cine este.imi este ffffffff frica sa nu mi se intample si mie acelasi lucru am doar 30 de ani
3 comentarii
0
29-08-2007, ora 00:00
DrMihaelaB-neurolog
Identitate neconfirmată
DrMihaelaB-neurolog
Consultati un NEUROLOG.
0
30-08-2007, ora 00:00
dumlyly
Nu este medic/terapeut
dumlyly
STIMATA DNA DR MIHAELA B VA ROG MULT DE TOT DACA DORITI SA MI DATI ADRESA SAU UN NR DE TELEFON UNDE VA POT GASI SA VIN LA DV PT NISTE INVESTIGATII?VA MULTUMESC!
0
30-08-2007, ora 00:00
osho
Nu este medic/terapeut
osho
Cu siguranta trebuie sa consultati un neurolog, si neaparat trebuie sa faceti un RMN!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • Durerea de cap după somn
  • Un tratament inovator pentru migrenele cronice
  • Există o asociere între migrene și fluctuațiile estrogenului?
  • Migrenele pot constitui un factor de risc pentru accident vascular cerebral și infarct miocardic la femei
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • De ce vinul și ciocolata pot declanșa migrene?
  • 10 aplicații pentru smartphone pentru migrenă
  • Migrenele asociate cu nivelul de sodiu din lichidul cefalorahidian
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.