dureri in timpul sarcinii la 7 luni jumate

12-11-2014
Danutzka
Nu este medic/terapeut
Danutzka
Buna, sunt insarcinata deja de 7 luni jumate si acum de doua saptamini mi sau inceput niste dureri mai jos de burta dar inafara de ele ma doare toata burta.Istoria mea e ca cind eram mica am fost bolnava de animie hemolitica si am fost operata miau inlaturat suplina cu diagnosul Mencovschii Sofar, dupa ce mi sa spus ca copii 99% nu o sa pot avea...dar acum cu ajutorul la Dumnezeu am prins insarcinata si sarcina mea e deja de 7 luni jumate, dar in aceste 7 luni am fost internata in spital de 3 ori cu pericol de pierderea sarcinii...in ultimul timp ma simteam cam rau si au inceput sa imi creasca trombocitele, hemoglobina si plus la asta bilirubina.am fost la hematolog si mia prescris Choludexan si Enterosgel Lactobio leam primit dar nu e nici un rezultat, acum mi sau inceput durerile mai jos de burta si in spinare, plus la asta am ameteli, dureri in toata burta si slabiciuni, am primit 3 zile picuratoare dar de la ea imi pare ca mai rau ma simt si acum din ce in ce mai rau ma simt.Spunetimi va rog ce poate fi asta si daca pot spera la ceea ca fatul sa imi fie sanatos si o sa ajung la nastere?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: