E posibil sa fiu însărcinată?

04-11-2018
Linkinh123
Nu este medic/terapeut
Linkinh123
Acum o săptămână eram cu prietenul meu și el era cam beat, am vrut sa facem sex propriu zis, dar doar ne-am jucat pe uscat până la urmă. A încercat să-și introducă penisul, dar din cauza că era beat, nu a putut, poate doar foarte puțin(nu i se sculase de tot). Și ne-am jucat așa, el spune că nu-și amintește sa fi ejaculat in vreun fel și nici eu, tot ce am făcut a fost sa ne "frecam" sa zic așa, totuși îmi este frica de acel lichid, nu știu.Chiar daca nici nu era pe aproape să-și dea drumul...Am argumente că nu este posibil, dar tot sunt paranoică..Este posibil sa fiu?...
4 comentarii
0
04-11-2018, ora 15:40
shadowshadow
Nu este medic/terapeut
shadowshadow
Nu cred sa fii insarcinata. Incearca sa ai mai multa grija de tine, arata-i ca vrei respect din partea lui, sa accepti sexul cu un barbat beat e cam lipsit de sens...nu stiu ce placere iti poate oferi momentul.
0
04-11-2018, ora 16:07
Linkinh123
Nu este medic/terapeut
Linkinh123
Eram si eu putin ametita si nu stiu ce a fost in capul meu...A doua zi m-a cam durut si parca se umflse putin, a introdus de mai multe ori degete si cam agresiv, uneori sa zic asa, d-asta ma poate durea?..
Oricum multumesc.
1
04-11-2018, ora 18:37
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Cam asa credeti ca ar trebui sa decurga un act sexual? Fara discernamant, fara protectie, ce credeti ca se poate/va intampla?

"acel lichid" care contine adeseori spermatozoizi este responsabil de multe sarcini nedorite.

Iti recomand sa te gandesti serios la ce inseamna "respect de sine", la propria sanatate si propriul viitor. Crezi ca "prietenul beat" va trece printr-un avort, sau tu si corpul tau?
0
04-11-2018, ora 20:21
Linkinh123
Nu este medic/terapeut
Linkinh123
Deci exista posibilitatea?..El nu era in forma maxima, sa zic asa..Deci? Sunt cam speriata..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici