ejaculare.si la fata si la baiat

13-01-2009
Maniac
Nu este medic/terapeut
Maniac
buna ziua!se poate sa mi spuneti si mie daca atunci cand fata isi da drumul sau termina cum se zice, ea are orgasm???sau e altceva.si inca o intrebare de ce cand imi dau drumul in ea o ustura?va rog daca se poate sa mi raspundeti.va multumesc!
4 comentarii
0
14-01-2009, ora 11:25
dienutza005
Nu este medic/terapeut
dienutza005
buna ziua...am si eu o intrebare daca atunci cand baiatu ejaculeaza si fata la fel termina in acelasi timp...pot ramane insarcinata?????va multumesc
0
14-01-2009, ora 12:41
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pt. Dienuta - Depinde de perioada. Daca esti in perioada fertila mai mult k sigur ramai, daca esti in cele 8 zile cu ciclu cu tot, nu ramai.
Si pt Maniac, da cand isi da drumul are orgasm. Poate se irita cumva de o ustura din cauza contactului altfel nu vad de ce o ustura !
0
05-02-2009, ora 11:50
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Draga Maniac, sunt destule femei care ejaculeaza in timpul actului sexual, ceea ce inseamna ca au avut orgasm in momentul ejacularii. Spre deosebire de barbati, care niciodata nu pot sa mimeze orgasmul, unele femei pot face asta cu usurinta, din terte motive (de cele mai multe ori pentru a nu-si ofensa partenerul). Dar daca exista o buna comunicare intre parteneri, acest lucru (mimarea orgasmului de catre femeie) poate fi evitat cu usurinta. In ceea ce priveste usturimea, cred ca aceasta provine de la o mica iritare a vaginului, probabil insuficient lubrifiat. Foloseste un lubrifiant, cred ca o va ajuta.
0
05-02-2009, ora 11:53
Ionyssa
Nu este medic/terapeut
Ionyssa
Draga, Dienutza, poti sa ramai insarcinata daca atat tu cat si partenerul tau aveti orgasm in acelasi timp, si tu te afli in perioada fertila.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: