de ce o cantitate destul de mare din sperma iese din vagin?

14-10-2007
dine_lore
Nu este medic/terapeut
dine_lore
Am o problema. Dupa ce prietenul meu ejaculeaza, o cantitate destul de mare din sperma iese din vagin, Din ce cauza? Este destul de deranjant acest lucru.
6 comentarii
1
23-10-2007, ora 00:00
malina22
Nu este medic/terapeut
malina22
este primul tau prieten ?? normal ca iese afara, tu unde ai vrea sa se duca ??? :)) normal ca e deranjant, tocmai de aceea dupa un act sexual igiena e foarte importanta ! din ce scrii tu in mesaj nu cred ca e nimic in neregula !
1
23-10-2007, ora 00:00
cristal_tears
Nu este medic/terapeut
cristal_tears
MDAP..AI DREPTATE MALINA
0
23-10-2007, ora 00:00
dine_lore
Nu este medic/terapeut
dine_lore
Multumesc pentru mesaj
1
11-01-2008, ora 00:00
shine_girl
Nu este medic/terapeut
shine_girl
stai linistita e ceva normal.doar nu ramane sperma in tine...e cam jenant intr adevar dar daca imediat dupa actul sexual te duci si te speli totul e ok...
0
10-11-2020, ora 19:07
Bombom
Nu este medic/terapeut
Bombom
Imi puteti spune si mie, eu cu iubitul meu ne am masturbat reciproc si el s a dus la baie si s a sters cu un șervețel uscat si dupa vreo 5 min mi a introdus degetele in vagin, eu sunt racita de cateva zile si de vreo 4 zile nu mi a venit ciclul menstrual, vreau sa Menționez ca este neregulat, pot sa raman însărcinată?, Sa Menționez ca a ejaculat si dupa s a sters cu șervetel uscat si dupa mi a introdus degetele in vagin
0
10-11-2020, ora 19:07
Bombom
Nu este medic/terapeut
Bombom
Va rog sa mi raspundetiiii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: