endocrine?

28-02-2011
teodora.
Nu este medic/terapeut
teodora.
Buna ziua am o umflaturadilatare in partea inferioara a gitului mai precis sub marul lui adam.[precizez ca sint femeie]Am dificultati mai la inghitire desi nu ma doare zona respectiva decit daca o masez.Credeti ca e ceva legat de tiroida ?Todata am sesizat ca si amigdalitele imi sunt foarte umflate desi nu prezinte durere in git.Nu am consultat un medic insa umflatura asta in poartea inferioara a gitului na sperie rau, ce credeti ca poate fi ? Multumesc domnului doctor
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns