endocrine?
Buna ziua am o umflaturadilatare in partea inferioara a gitului mai precis sub marul lui adam.[precizez ca sint femeie]Am dificultati mai la inghitire desi nu ma doare zona respectiva decit daca o masez.Credeti ca e ceva legat de tiroida ?Todata am sesizat ca si amigdalitele imi sunt foarte umflate desi nu prezinte durere in git.Nu am consultat un medic insa umflatura asta in poartea inferioara a gitului na sperie rau, ce credeti ca poate fi ? Multumesc domnului doctor
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?