As dori sa țin legătura cu persoane care au aceste forme de epilepsie.
Bună seara.Am fost diagnosticat cu epilepsie de la vârsta de 15 ani acum am 30. Am toate formele de epilepsie de la cele micuțe cu mișcări sacadate ale mâinilor și pierderea cunoștinței, căderi până la cele grand-mall.Fac 3-4 crize mari pe an aici mă refer la cele cu zbatere și încordarea tuturor mușchilor, cele cu căderi și pierderea cunoștinței de două ori pe săptămână.Nu pot să-mi dau seama sau să anunț repede când apare criza.As dori sa țin legătura cu persoane care au aceste forme de epilepsie.Ce Medici cunoașteți? Eu am fost la Dr Rogozea până acum trei ani.Va las e_malilul meu. martinica2017@yahoo.com.
1 comentarii
Buna ziua. Cautati Grupul Epilepsie Romania pe Facebook.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Chist arahnoidian, epilepsie mioclonica
- 31epilepsia...ereditara?
- 42O fi epilepsie? :((
- 1Sa fie epilepsie oare?
- 27epilepsie (sindrom West) copil 12 luni
- 4epilepsie? cum sa scad in greutate?
- 1Epilepsie?
- 10epilepsia si contraceptia-doresc un raspuns de la un medic
- 3sa fie epilepsie
- 6acum 6 luni am lesinat brusc, mi-au zis ca e epilepsie
- 9epilepsie?
- 0riscurile unei operatii in caz de epilepsie
- 10Episoade depresive, Elilepsie sau Schizofrenie
- 35Se poate sa am epilepsie?
- 1Atac cerebral, epilepsie...
- 0probleme angajare
- 1interpretare rezultat EEG
- 4Epilepsie
- 2Epilespsie -permis auto
- 3Intrebare Epilepsie
Mai multe informații despre: Epilepsia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: