epilepsie temporala
am primit acest diagnostic, ce stiti despre aceasta boala?
3 comentarii
chiar nimeni nu stie nimic despre aceasta boala?se poate vindeca?va rog raspundeti.
ce stari aveti ? pe mine ma ia un fior prin stomac si corp, ameteli, ma duc des la toaleta, nod in gat si simt o caldura la fata. si eu am fost diagnosticat tot cu epilepsie temporala si iau keppra de o luna de zile, nu am des aceste simtome cam la 2 saptamani... nod in gat si caldura fata mai des... acum nu stiu ce o fi maai trz a zis doctorita ca dupa 3 luni de tratament o sa fie bn dar sa ma odihnesc mai mult...
seamana cu ce simptome am eu, doar ca sunt foarte sensibila la zgomote, ca un fel de halucinatii, ma infioara anumite zgomote, antipsihotic nu v-a dat medicul?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5Crize epileptice si condusul auto
- 10sarcina si epilepsia
- 42O fi epilepsie? :((
- 6Ce ma puteti sfatui: fratele meu are epilepsie
- 3Encefalita herpetica - sechele Epilepsie?
- 5Suspect de epilepsie
- 10epilepsia si contraceptia-doresc un raspuns de la un medic
- 0riscurile unei operatii in caz de epilepsie
- 1camin-spital sau centru de ingrijire permanenta pt un bolnav de epilepsie
- 5"Absente", tulburari de memorie, blackout-uri. Oare am epilepsie?
- 10pot beneficia de pensie de boala cu urmatorul diagnostic?
- 35Se poate sa am epilepsie?
- 5epilepsie de la varsta de 10 ani
- 0chirurgia epileptica
- 1Atac cerebral, epilepsie...
- 3Epilepsia
- 2Epilespsie -permis auto
- 2Epilepsie sau nu??
- 2Tratament epilepsie
Mai multe informații despre: Epilepsia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: