Fisura anala !!!!! Rog AJUTOR !

06-09-2012
Bestiutza23
Nu este medic/terapeut
Bestiutza23
Buna tuturor.Cam de prin febuarie asa ma confrunt cand cu hemoroizi dar cel mai grav e ca o fisura anala imi da de furca si nu reusesc nicicum sa o vindec.Eu am de vreo 3 ani si probleme cu stomacul care de ceva vreme s-au ameliorat dar prin februarie am fost o mica perioada de timp constipata consider eu si pentru ca mancam multe banane si de atunci orice incerc nu reusesc sa imi vindec fisura si parca nici scaunul nu mai e cum trebuie sa fie, desi am incercat sa mananc sanatos, sa beau apa, etc.Ce imi recomandati cei care ati trecut prin asa ceva? Multumesc
2 comentarii
0
04-11-2012, ora 09:18
teo-dor
Nu este medic/terapeut
teo-dor
foarte bine se trateaza cu solutie de propolis. ustura dar vindeca fisurile
0
21-11-2012, ora 22:28
cristi741
Nu este medic/terapeut
cristi741
Eu sunt unul foarte patit -naturiste, medici incompetenti si multa nesansa - in final 6 ani de chin si mai multe operatii nereusite. Am rezolvat cand imi pierdusem speranta la dl dr Andrei la Mediproct. Credeti-ma ca nu fac reclama, dupa ce veti reusi sa ajungeti va veti da seama ca nu are nevoie de asa ceva. Sper ca niciunul dintre voi sa nu mai incapa pe mana vreunui croitor, chiar daca se cheamama profesor sau conferentiar. Acestia sunt cei mai periculosi pentru ca au in jurul lor multe slugi care-ti anihileaza gandirea si-ti cresc pretul. Am o experienta prea vasta si urata in acest domeniu!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: