frigul la burta!!!!!

14-11-2008
Vera20
Nu este medic/terapeut
Vera20
Va multumesc pt, sfat dar asae omul sucit fiindca nu stau in frig nici acasa nici la servici si am aplicat sfatul dv insa din cauza menopauzei premature transpir abundent si iar nu mie bine. ma voi obisnui si cu asta. multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns