gripa porcina

13-11-2009
risnoveanustefan
Nu este medic/terapeut
risnoveanustefan
ma intreb, aceasta gripa se raspindeste in toata lumea dar nu inteleg, e cumva o bomba biologica sau altceva?
iar daca prim ministru interimar nu a acceptat sa ia acele 500.000 vaccinuri inseamna ca e ceva neregula cu asa ceva
4 comentarii
0
20-11-2009, ora 19:31
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Bineînţeles că este ceva în neregulă..."unii" nu ştiu cum să omoare cât mai mulţi oameni şi apelează la stratageme murdare. Nu-i nimic, nu vor reuşi...Doamne ajută!
Toate cele bune ;)
0
20-11-2009, ora 22:49
risnoveanustefan
Nu este medic/terapeut
risnoveanustefan
asta inseamna ca daca se aproba 500.000 de vaccinuri e ca si cum am avea 500.000 de copii morti caci pentru asta vor ei sa le faca mai intai la copii
cred ca gripa asta e amestecata cu alte gripe dar care nu se ia de la animale
gripa mutanta care schimba ADN-ul corpului uman
asa ceva nu o sa fac
0
21-11-2009, ora 18:22
Mr. Nick
Nu este medic/terapeut
Mr. Nick
Din câte am auzit, Ministerul Sănătăţii, a decis să nu oblige populaţia, astfel că, cei care nu doresc vaccinarea pot depune o cerere prin care să refuze inocularea. Doamne ajută ;)

Toate cele bune!
0
15-01-2010, ora 15:10
bobeica
Nu este medic/terapeut
bobeica
Vai de mama voastra!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.