Hematologie
Bună ziua. In urma analizei la sânge am câteva in afara parametrilor normali : nr leucocite 4.39, monocite 10.50, eozinofilele 3.90, bazofile 1.70.
Și altele care nu știu ce sunt : NEU 54, 1 / LYM 29, 8 / MON 10, 5 / EOS 3, 9 / BAS 1, 7 / ALY 0, 9 / LIC 1, 7.
Sa mă îngrijorez ? Cum sa fac ?
Va mulțumesc !
Și altele care nu știu ce sunt : NEU 54, 1 / LYM 29, 8 / MON 10, 5 / EOS 3, 9 / BAS 1, 7 / ALY 0, 9 / LIC 1, 7.
Sa mă îngrijorez ? Cum sa fac ?
Va mulțumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5copil o luna, boli ale sangelui
- 3la analizele de la sange iese daca am apendicita?
- 6antibioticele influenteaza rezultatul analizelor de sange?
- 4eu si prietena mea ne-am tratat pt o infectie BTS... teste sange?
- 3analizele de sange si depistarea anticorpilor HPV
- 3interpretare analize
- 3Interpterare analize sange
- 1fumatul iese la analiza simpla de sange?
- 7EOZINOFILE si MONOCITE marite, NEUTROFILE scazute
- 0Analize sange + urina
- 0Analize sange
- 5analize sange... mi e frica sa nu fie cancer, ce parere aveti?
- 1Rezultate analize sange - rog raspunsss
- 2analize sange
- 0Analize de sange
- 1analize de sange si micul dejun
- 1Interpretare analize sange
- 1interpretare analize de sange--medic ginecolog, va rog din suflet!
- 1Va rog ajutati-ma.. analize la sange - neutrofile si eosinofile scazute
- 1Durere mana dupa recoltare sange
Mai multe informații despre: analize sange
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: