Hernie inghinala

16-04-2013
Lucian07
Nu este medic/terapeut
Lucian07
Buna ziua.Am 18 ani si in urma cu un an si ceva, pe 27martie 2012 mai exact am fost diagnosticat cu hernie inghinala dreapta.M-am operat, dupa operatie nu am mai avut probleme.In urma cu 3luni pe 17ianuarie am fost diagnosticat iar cu hernie inghinala dar de aceasta data pe partea stanga.M-am operat si de aceasta data, dar dupa operatie lucrurile au stat altfel, dupa aproximativ o luna jumatate a inceput sa se lase putin testiculul drept, am fost din nou la doctorul chirurg care m-a operat si a spus sa port un suspensor si testiculele isi vor reveni.Am purtat suspensorul o luna si apoi l-am scos pentru ca nu mai aveam probleme.Acum problemele au revenit, testiculul drept se lasa putin nu foarte mult, dar e vizibil, dar mai mult se lasa atunci cand fac baie.Vreau sa precizez ca nu am nici o durere in testicul/e, dar ma gandesc sa nu fie ceva in neregula cu testiculul drept.Sper ca imi puteti da o solutie.Multumesc, o zi buna !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: