Hpv

06-12-2018
Izabella Andreea
Nu este medic/terapeut
Izabella Andreea
Buna seara! Ma confrunt cu condilomatoza acuminata de aproximativ 3 luni, la inceput mi a aparut un singur neg care a fost tratat cu condyline apoi m am umplut pe labii mici am fost la dermatovenerice o experienta dezamagitoare pentru mine deoarece domnul doctor nu mi a precris un tratament foarte concret eu i am explicat dansului ca nu pot sa ma dau cu condyline pentru ca sunt foarte multe. Pana la urma tot la condyline am ajuns le am tratat si pe acestea cu toate ca am ramas cu piele fff arsa, acum cateva zile am observat in interiorul vaginului foarte multi negi..va rog un raspuns nu stiu ce sa mai fac chiar nu stiu m ar ajuta mult un sfat ce sa fac in continuare, ce imunostimularoare sa iau ? Credeti ca as putea sa fac vaccinul SILIGARD in acest caz sunt disperata!!! va multumesc si astept raspunsurile voastre o seara frumoasa
4 comentarii
0
06-12-2018, ora 10:10
Dr. Corneliu DOBRE
Dermatovenerologie, IASI
Dr. Corneliu DOBRE
Trimiteti poze clare pe E-mail.
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE
0
06-12-2018, ora 11:27
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

va recomandam sa consultati si un alt medic care sa va recomande tratament conform istoricului medical

O zi buna,
Clinica Medicala Marie stopes
0
06-12-2018, ora 19:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Trebuie sa va prezentati la un ginecolog sa vi-i arda si pentru tratament de imunitate.
0
23-12-2018, ora 23:23
DANUDANUTB
Nu este medic/terapeut
DANUDANUTB
Domnul Corneliu un de as putea sa va trimit si eu o poze pentru problema mea. Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.