Întâmplare.. lovitur in timpul actului sexual, am leșinat pur și simplu

13-04-2019
ocsa
Nu este medic/terapeut
ocsa
Buna ! Eu am pățit ceva neobișnuit...din punctul meu de vedere. Într-o dimineața in timpul actului sexual sotul s a mișcat brusc și m- a lovit cu penisul in anus. A fost o durere ce nu o pot descrie. Nu am simțit niciodată o așa durere. Am leșinat pur și simplu. M -am trezit când ma stropea cu apa si încerca sa ma trezească. După ce m-am trezit din leșin am avut o stare de rau incredibila. A fost o situație traumatizantă. Sincer, îmi este frica pe viitor. Întrebarea mea este : care e cauza leșinului ? Durerea? Mulțumesc
3 comentarii
0
13-04-2019, ora 05:38
Argent
Nu este medic/terapeut
Argent
te a lovit sau a intrat?, da, durerea este cauza.
0
13-04-2019, ora 17:58
ocsa
Nu este medic/terapeut
ocsa
Doar lovitura, nu a intrat.
0
14-04-2019, ora 17:31
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua

Este posibil ca fiind intr-o stare de excitatie, de exaltare (adica total nepregatita pentru asa ceva) situatia sa fi fost resimtita ca fiind foarte neplacuta.

Incercati ca data urmatoare cand faceti sex sa luati lucrurile usor pentru a trece peste situatie.
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.