Intrebare in legatura cu sex oral

28-12-2008
alexandru_alex
Nu este medic/terapeut
alexandru_alex
Am facut sex oral cu iubita mea mai hardcore asa :) si vad ca mi'a dat sangele in unele locuri (m'a ciupit cu dintzii cum s'ar zice), pot sa patesc ceva?Vreo boala ceva?
8 comentarii
0
30-12-2008, ora 09:46
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
ai putea să te infectezi... stai liniştit şi până se vindecă mai evită contactele...
0
01-01-2009, ora 14:29
alexandru_alex
Nu este medic/terapeut
alexandru_alex
pana acuma n'am patit nimic s'a inchis rana
0
13-01-2009, ora 11:21
like_bird
Nu este medic/terapeut
like_bird
Alexandru am si eu o problema.cam aceeasi ca si a ta doar ca la mine nu a trecut inca.este tot rana si ustura la urinare...se face crusta(coaja)..dar cade mereu ramanand rana deschisa!!
sunt disperat ce sa fac?
va rog orice idee e binevenita..
0
18-01-2009, ora 00:43
Letal
Nu este medic/terapeut
Letal
Asta e destul de complicat! Foloseste o crema! Dute la o farmacie si iti poate da o crema car sa ti'o aplici zilnic cu toate astea o sa'ti treaca cam greu!
0
21-01-2009, ora 22:14
roxanik88
Nu este medic/terapeut
roxanik88
o idee ar fi sa o lasati mai moale cu sexul oral :)) o sa treaca stai linistit
0
12-03-2009, ora 13:24
david_cdd
Nu este medic/terapeut
david_cdd
dute mai repede la medic (dermatologie) sa nu fie vreo dermatita sau eczema, te faci bine repede 15 zile !
0
13-05-2010, ora 22:53
Anonim7
Nu este medic/terapeut
Anonim7
Eu cu prietenul meu am facut sex protejat, dupa ejaculare a scos prezervativul am stat cam 15 minute dupa care am continuat actul sexual dar fara prezervativ.Exista riscul de a ramane insarcinata?
0
19-05-2010, ora 12:12
Piulitzul
Nu este medic/terapeut
Piulitzul
da...exista riscul aceasta...mai ales ca pe canale ramane sperma...care poate ajunge la tine in vagin...sau alta cavitate...fara pilule sau prezervativ...e greu sexul...e cu restrictii mari
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •