Am si eu nevoie de infomatia unui medic dermatolog va rog

29-01-2009
iulian1990
Nu este medic/terapeut
iulian1990
Am intretinut relatii sexuale cu prietena mea neprotejat care ia anticonceptionale laurina. Acum 2 zile am avut o problema pt ca m-am iritat si mi-a aparut in zona unde apare de obicei Smemga o substanta alba asemanatoare si inainte de a imi aparea acea substanta am avut niste bubite albe care acum sunt rosii. Ce ar putea sa fie ? Ar trebui sa ma ingrijorez ? Am intretinut si sex oral daca are vreo importanta asta... Astept raspuns.. Va multumesc !
3 comentarii
0
29-01-2009, ora 09:35
rodika_mj
Nu este medic/terapeut
rodika_mj
ce ai tu este candida, trebuie sa urmati amandoi un tratament cu fasigin comprimate si clotrimazol crema, altfel se agraveaza. candida se transmite si prin sexul oral. Cel mai bine mergeti la un ginecolog sa va cofirme dar dupa simptome, cred ca-i vorba de candida.
0
29-01-2009, ora 12:13
iulian1990
Nu este medic/terapeut
iulian1990
mentionez ca acum s-au facut ca niste pete rosii care s-au extins putin la inceputul "capului" si arata destul de rau... chiar incep sa imi fac griji :( nu este nici un doctor care sa imi spuna ce as putea face ?
0
29-01-2009, ora 19:39
iulian1990
Nu este medic/terapeut
iulian1990
am dat cu fluocinolon si mi-a mai trecut ? oare sa fi fost doar o iritatie ? ar fi bine daca m-ar baga si pe mine cineva in seama sa imi spuna ce as fi putut avea ca sa stiu daca merg la medic sau nu :-<
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •