iritatie piele

30-03-2011
rpa
Nu este medic/terapeut
rpa
buna ziua,
mi au aparut pe partea interioara a mainilor si la picioare o iritatie care la inceput a fost ca niste bubite rosi iar apoi sa extins ca o pata, care ma si mananca, asociez aceasta iritatie ca mi a aparut in urma unui masaj cu ulei de masline la care avea adaugat ulei volatil lamaie si roienita.dureaza de 2 zile problema, timp in care am luat claritine si ma m uns cu fenistil si mixtura mentolata.este bine?ce ma sfatuiti sa fac?elcomul ar fi util?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns