iritatie piele
buna ziua,
mi au aparut pe partea interioara a mainilor si la picioare o iritatie care la inceput a fost ca niste bubite rosi iar apoi sa extins ca o pata, care ma si mananca, asociez aceasta iritatie ca mi a aparut in urma unui masaj cu ulei de masline la care avea adaugat ulei volatil lamaie si roienita.dureaza de 2 zile problema, timp in care am luat claritine si ma m uns cu fenistil si mixtura mentolata.este bine?ce ma sfatuiti sa fac?elcomul ar fi util?
mi au aparut pe partea interioara a mainilor si la picioare o iritatie care la inceput a fost ca niste bubite rosi iar apoi sa extins ca o pata, care ma si mananca, asociez aceasta iritatie ca mi a aparut in urma unui masaj cu ulei de masline la care avea adaugat ulei volatil lamaie si roienita.dureaza de 2 zile problema, timp in care am luat claritine si ma m uns cu fenistil si mixtura mentolata.este bine?ce ma sfatuiti sa fac?elcomul ar fi util?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Ce e? -umflaturi gen pete pe piele- avanseaza f repede
- 0Iritatie cu cojite
- 0Pete rosii pe corp
- 4Hipomelanoza idiopatica
- 3Mâini crapate
- 1Durere cos langa anus
- 5Acarieni - Am niste mușcături de acarieni pe corp și-i simt cum umbla pe mine și când înțeapă.
- 1Eczema "dubioasă"
- 1Problema serioasa sau hematom ?
- 3Cum estompăm ridurile?