Limba amortita

01-10-2012
ionut0301
Nu este medic/terapeut
ionut0301
buna ziua ma numesc ionut am 23 de ani...acum cateva zile un amic a facut o gluma proasta si mi.-a intors (sucit) gatul..fara ca eu sa ma astept...si a pocnit ceva mai tare ca de obicei...a doua zi...am simtit senzatia de limba amortita, greoaie...nu am bagat de seama dar de atunci au trecut 3 zile,...si mai tot timpul o simt amortita...Eu nu sunt in Romania si as vrea sa stiu doar...daca e ceva grav sau ce sa fac..nici nu stiu cum sa ma exprim...tocmai de sarbatori ajung in romania...iar aici nu stiu sa explic la spital cam ce am patit plus ca e ceva mai scump...astept un raspuns...sa stiu ce pot face...sau daca e grav..Va multumesc.
1 comentarii
0
01-10-2012, ora 15:08
ionut0301
Nu este medic/terapeut
ionut0301
mentionez ca nu am dureri...pot baga barbia in piept...sau sa rotesc capu...am avut dureri in prima zi...in prima zi si a 3'a ma durut capu si am vomat...am avut o stare de voma.sa vedem daca ma doare si azi...a 4'a zi acum am doar limba amortita...atat vreau sa stiu...daca pot intarzia 1 luna 2 pana sa ajung la medic...sau daca e ceva urgent...multumesc..
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Neurolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.