ma doare cand fac sex

09-05-2009
bebitza2009
Nu este medic/terapeut
bebitza2009
buna ziua...am nevoie de ajutor..de 1 an de zile sunt cu iubitul meu!ne intelegem bine dar knd vine vb de sex este tragic.eu simt o durere foarte mare atunci cand fac sex...simt cum parca ma loveste ceva inauntru, nush ce ar putea fi.ma gandesc la ovare.habar n.am!nush ce sa mai fac.am fst la medic si mi.a dat zanocin si flumetazon dar durerea tot o simt...va rog sa ma ajutati dak puteti..va multumesc
6 comentarii
0
09-05-2009, ora 12:32
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hristos a Inviat!

S-ar putea sa fie vb dsp dispareunie. Pt mai multe detalii legate de aceasta conditie medicala va rog sa accesati link-ul de mai jos:-------*

Cu multa placere,
NICK:)

(*modificat de admin)
0
10-05-2009, ora 12:36
plyboy69
Nu este medic/terapeut
plyboy69
bebitza poti sa ne spui dimensiunile penisului iubitului tau??
0
10-05-2009, ora 12:37
plyboy69
Nu este medic/terapeut
plyboy69
ai probleme cumva cu ovarele ? sau ai fisuri anale?
0
10-05-2009, ora 16:25
bebitza2009
Nu este medic/terapeut
bebitza2009
am probleme cu cistita, racesc mai mereu..si dak stau 5 min cu picioarele goale pe gresie a doua zi am probleme!cat despre fisuri anale nu cred k am..probleme cu ovarele poate!problema este k in anumite pozitii este f bine..desi nu am orgasm!:( dar dupa ceva timp incepe sa ma doara! ms pt sfaturi
0
10-05-2009, ora 20:55
bebitza2009
Nu este medic/terapeut
bebitza2009
simt k penisul lui se loveste de un perete...si ma doare.iar la baza vaginului simt o usturime care ma impiedica sa ma simt bine!:((
0
14-05-2009, ora 02:34
sabto
Nu este medic/terapeut
sabto
e posibil ca penisul li sa fie mai mare decat vaginul tau, cel mai bine e sa folositi un lubrifiant si daca nu suporti, roagati prietenul sa nu o mai bage asa adanc..ii spui in fatza ca te doare foarte tare si nu suporti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea sexuală după naștere - ce spun studiile
  •